Hemen Ara: +90 (553) 448 49 23
info@keynesdanismanlik.com
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
Ücretsiz Teklif Al

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Keynes Danışmanlık, devlet teşvikleri ve kişisel verilerin korunması alanında danışmanlık veren bir danışmanlık firmasıdır. Bu iki alanda yıllardır yüzlerce firmaya hizmet vermiştir. Keynes, firmaların devlet teşvikleriyle yeni fonlara ulaşmasına katkı sağlarken, KVK hizmetiyle de firmaların kişisel verilere ilişkin uyum projelerini yürüterek danışanlarının cezai yaptırımlara maruz kalmasının önüne geçmiştir. Bizi daha yakından tanımak ve yararlanabileceğin devlet desteklerinden haberdar olmak için kısa tanıtım videomuzu izleyebilirsin.

Nasıl Katkı Sağlarız ?

Devletin girişimcilere, yatırımcılara, imalatçılara, tarım sektörüne ve birçok farklı alana yönelik binlerce teşviki bulunmaktadır. Önemli olan firmaların kendileri için uygun olan devlet teşviklerini bilmeleri ve bu teşviklerin başvuru & takip süreçlerini doğru bir şekilde takip etmeleridir. Danışmanlığını yaptığımız firmalara sağladığımız hizmetler firmalara maliyet minimizasyonu ve yönetimi alanında fayda sağlamaktadır. Keynes bünyesinde sağlanan faydaları daha da somutlaştırmak gerekirse ;

 • İhracat ve e-ihracat işlemlerinizi ihracat teşviklerinden yararlanabilecek şekilde yeniden dizayn eder, size ilave fon yaratırız.
 • Personel giderlerinizi en etkin yönetmek için mevzuatta yer alan fırsat ve teşviklerden size uygun olanları seçeriz ve bu konuda size sürekli hizmet sağlarız.
 • KOSGEB’in sizlere sunmuş olabileceği tüm avantaj ve teşviklerden yararlanmanızı sağlarız.
 • Yurtdışı Pazar destek programı ile yazılım, donanım ve personel gideri gibi masraflarınız için teşviklere ulaşmanızı sağlarız.
 • Yatırım yapmak istediğinizde sizin için yatırım teşvik belgesi süreçlerini başından sonuna kadar takip eder, yatırımın olası finansal getirileri konusunda rakamlarla size danışmanlık sunarız.
 • Ar-ge ve inovasyon projelerinde deneyimli ekibimizle Tubitak ve KOSGEB destekleri için projeler hazırlamanıza ve desteklerden yararlanmanıza destek oluruz.
 • Sağlık Turizmi yetki belgesi alım işlemlerinizi takip eder, sağlık turizmi teşviklerinden yararlanmanızı sağlarız.
 • Bilişim alanına yönelik teşvikler konusunda sizlere destek oluruz.
  Tasarım odaklı çalışan firmalarımızın makine, teçhizat ve personel giderlerinin finanse edilmesini sağlarız.
 • Yerinde Ar-ge ve yerinde tasarım merkezleri kurarak sizlere mali avantajlar sağlarız.