Devlet Destekleri

Keynes, Şirketinizin kazanımlarını maksimuma çıkarmak için Türkiye Cumhuriyeti’nin verdiği 1000’i aşkın Devlet Desteğini sizlere sunmaktan gurur duyuyor. Temel misyonu Değer Katmak olan Keynes’te size uygun bir Devlet Desteği mutlaka bulunur! En çok talep gören destek kalemlerine ilişkin bilgiler aşağıda olmakla birlikte diğer destekler için lütfen iletişime geçiniz.
İhracat yapmaya karar veren bir girişimci, sayısız zorlukları göğüslemeye hazırdır. Devletimiz ise, yüzyıllardan gelen tecrübesi ile Türk Girişimcisinin bu gayretini taktirle karşılar ve ihracat yolunda karşısına çıkan her zorlukta ben de varım der! Bu nedenle ihracat fikriyle ortaya çıkan girişimciyi, pazar araştırması için yaptığı gezilerden, firmasını tanıtmak için yaptığı Google, Facebook, Instagram gibi portallarda verdiği reklamlara, istihdam ettiği personelden, aldığı makine techizata kadar hemen her alanda %90’a varan oranlarda desteklemektedir. Haydi siz de Devletimizin bu müthiş desteklerinden yararlanmak için ilk adımı atın! Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
İşverenlerin en büyük maliyetlerinden biri olan Sosyal Güvenlik primleri, 2011 yılından itibaren çıkarılan Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnameler ile azaltılmaya çalışılmaktadır. Ancak, Sosyal Güvenlik teşvikleri Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar tarafından yeterince takip edilemeyecek kadar farklı, karmaşık ve uygulamada sorun yaratan bir mevzuat altında düzenlenmiş olup, bu teşviklerden efektif bir şekilde faydalanabilmek ciddi uzmanlık gerektirmektedir. Keynes, profesyonel ve tecrübeli kadrosuyla Sosyal Güvenlik teşvikleri konusunda işletmelere kaçırılmayacak teşvik fırsatları için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
KOBİ’lerin en büyük destekçisi KOSGEB, işletme kuruluş masraflarından personele, makine techizattan kira ödemelerine kadar onlarca kalemde destek sunarak küçük ve orta ölçekteki firmaya destek olmaktadır. Siz de bu imkanlardan şimdi yararlanmak için aşağıdaki programlara göz atın. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
TÜBİTAK yenilikçi fikirleri, ürünlerin geliştirilmesi ve teknolojilerinin iyileştirilmesini içeren tüm araştırma ve geliştirmeye dayanan projeleri yüksek oranlarda desteklenmektedir. Keynes olarak yüzlerce başarılı Ar&Ge projesi tamamlamış ekibimiz projelerinizi fizibiliteye tabi tutarak yol haritası oluşturulmaktadır. Dosya hazırlığı, başvurusu, sunumu ve proje izleme ve kapamaları uzman ekibimizce yürütülmekte, sizlere ise yeni ufuklara yelken açması kalmaktadır. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca Ülkemizde gerçekleştirilecek yatırım projelerini yatırım teşvik sistemi ile desteklemektedir. Yatırım teşvik belgesi ile bir işletmenin en büyük gider kalemlerinden olan personel giderleri, yatırım yeri, vergiler ve kredi faizleri gibi giderleri tabiri caizse Devlet tarafından üstlenilmekte ve oldukça büyük bir maddi destek sağlanmaktadır. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
Avrupa Birliği hibeleri, genel olarak belirli dönemlere ilişkin belirli konularda açılan çağrılar olarak verilmektedir. Belirlenen konularda projeler hazırlanıp, Avrupa Birliği ve Türkiye’deki AB projelerini yürüten diğer kuruluşlara sunulmaktadır. Herbir konu bazında bütçe belirlenmekte ve destekler hibe olarak verilmektedir. Projelerde genel olarak inovatif fikirler, kültürel programlar, araştırma geliştirme faaliyetleri desteklenmektedir. AB Hibelerinin bütçesi oldukça yüksektir. Bu nedenle yüksek bütçeli projelerin AB hibeleri açısından değerlendirilmesi önem arz etmektedir. Keynes, sizlere konusunda uzman kadrosuyla AB hibelerinin proje oluşturulmasından proje hakedişlerinin alınmasına kadar uçtan uca bir süreç yönetimi sunmaktadır. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti toplamda 152 ana kalemde 1000’i aşkın destek türüyle faaliyet gösteren şirketler için adeta bir teşvik cennetidir. Bu desteklerin konuları hayvancılıktan kültürel faaliyetlere, arge yatırımlarından sosyal medya reklamlarına kadar hemen her alanda doğrudan ve dolaylı olarak şahıs ve işletmelere sunulmaktadır. Girişimcilerin kurduğu hayallerin gerçekleşmesi adına Devletimiz elinden geleni yapmakta, hayalden dünya markası olmasına kadar her süreçte yanlarında olmaktadır. 1000’i aşkın Devlet Desteği’ne siz de yüzü aşkın girişimin yaptığı gibi Keynes ile kolayca ulaşın. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız.